Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913700 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE402A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 871-033-021 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24-190-085 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4977766771672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | SLEG-860-500GCS |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARM1200 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR2200 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B5997 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF463X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 34M2C5501A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1G60-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03859 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C20M0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C8543X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1046696-099 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE390A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MK5145-71A38-EU |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU810A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PEXM2SAT32N1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610655505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 563 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970107925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3337875798181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 224 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50889860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181101250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954011 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 355 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060630043841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8710847962783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371157597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574660422580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 1632 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3386460149082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 1428 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244041 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































