Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 75B20Y0 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK TL-SF1008P 8 Ports Ethernet Switch – 8 x Fast Ethernet Network – 2 Layer Supported – Desktop
| MPN | TL-SF1008P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0453C002 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF463X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4977766830270 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CRD-TC7X-SE5C1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ER605 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B860M AORUS ELITE WIFI6E ICE |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27G2ZN3/BK |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880344-025 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 21SK007EUK |
|---|---|
| Available Stock | 301 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BT004UK |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS34C500GAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 34M2C5501A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y10A |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS100T3G0A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K33065WW |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC3219XLBK |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0LI1-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983049327 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 7702018489831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 5737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226771643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625020620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632359 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616919 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900902399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809634610881 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 3014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241500874 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431575 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 3753 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655024 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890689899398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3350900000394 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1035 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246120 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 689 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090970503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805545932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 666 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































