Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9653-553-117-1 |
|---|---|
| Available Stock | 403 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CRD-TC7X-CVCD1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB2AK2/16 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Q1441A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS8108-SR00007ZZWW |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB3AAEXT5M |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MPG B550 GAMING PLUS |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPMA-D960DVBLACKPLUS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004791 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T35944010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000903 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001352WOF |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24P3CW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U313R |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR56S46BS8-16 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK17463-002 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-Pro-XGS-B |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V87A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LT330CL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTDUO3CG3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7702018263783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 7944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420337754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 7538 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044913 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 2175 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223134892 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 983 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974677028 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531609771 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805120900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 592 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610666488 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290362344162 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 383 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8432225137018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 4163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30173613 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 319 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605667 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 766 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265221523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































