Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FP6002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4W7ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MA30E |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-U3225QE |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG108E |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US1GC30A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8806090396007 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | LC1240BKBP2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD4AH42-D0EE00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USBC-6950M |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4368B002 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T37884010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50H55UT |
|---|---|
| Available Stock | 1617 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF244A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T16814012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03531 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST966A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED79A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FTRST1 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1004236 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 890791415271 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 2296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6219596152459 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312410735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874101009 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 122 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6001051000364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 5712 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875890021 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 4776 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5054805021352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 834 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610656205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1285 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 778714170950 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131969686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 294 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229457810 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216301800 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015259007781 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717644598849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 158 |
| Available Stock | 618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531586188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 538 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 983 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420339345 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































