Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02R9CNL0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CP2K32G56C46U5 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TBE400UH |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU365A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BX8071514700F |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X231AA |
|---|---|
| Available Stock | 281 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMPIVOT |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V87A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y11A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ASU630SS-240GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2303-820-104 |
|---|---|
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC427XLY |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21FG002AUK |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000917 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE400A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1246C002 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus TUF GAMING RTX5070 OC, PCIe5, 12GB DDR7, 2 HDMI, 3 DP, 2640MHz Clock, RGB Lighting, Overclocked
| MPN | 90YV0LZ0-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650M S2H |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-F-MR1-1403 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JD-8500GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 50671304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 633 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634003237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 145 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5037127022870 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30152434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 412 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524172732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 129 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309979632152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3052503635309 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 1302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531528997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 190 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157100861 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216421980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800406609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1892 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661498430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954035 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 262 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30137301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 2404 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1522 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



























![CHERRY Desktop STREAM [UK] Wireless black UK-Layout](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/09/5j-Fcd716Eaa7LJhIwP9nw.c-r.jpg)







































