Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6693-833-499 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2XC0 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | KEMAR-GAMING25 |
|---|---|
| Available Stock | 118 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KBTRAYADJ |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05319BK08945 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3237BK |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZIK-00003 |
|---|---|
| Available Stock | 305 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDCS3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AGAMMIXS70B-4T-CS |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8PS7002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 10ft (3m) USB C to HDMI Cable, 4K 60Hz USB Type C to HDMI 2.0 Video Adapter Cable, Thun
| MPN | CDP2HD3MBNL |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 55VL5F |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25G4SRE |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-CA-NODE-804-BL-W |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX5U6400C3216G-DCLANRSG |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AP9335TH |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS553A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300BK08330 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH646A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU3M Compatible 3m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10GbE S
| MPN | SFPCMM3M |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222617310 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5025970022918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 162 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626376 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523801794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50671304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714649562 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600541029019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 6244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486225672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123194014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003845354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































