Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED77A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE278AD |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R09A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T08074011 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03476 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 27G2ZN3/BK |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB19N0-M1EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 480 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1K30-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4UDRAWER |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | CT1000P310SSD2 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000P310SSD2 |
|---|---|
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B39W5AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T41F440 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB19X0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SAC-MC33-20SCHG-01 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HG9086W |
|---|---|
| Available Stock | 118 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP10GPC1M |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF226XD |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206106161 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Asus PRIME B860M-A WIFI, Intel B860, 1851, Micro ATX, 4 DDR5, HDMI, 2 DP, Wi-Fi 6E, 2.5G LAN, 2x M.2
| MPN | 90MB1JY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30152434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 412 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636976096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400903925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 344 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1522 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137001 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 8380 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 741 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825101 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 1292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30158078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Kerastase Discipline, Smoothing Anti-Frizz Conditioner, For Unruly Hair, Fondant Fluidealiste, 200ml
| EAN | 3474636400201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3614227962859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 36005313968 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 489 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875684095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 1549 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600520457826 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |




































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)





























