Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9H62A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3019C002 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GD4520-BK-USB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VS421HD4KA |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004798 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90MB1IB0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMUNONB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB3AAEXT10M |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XD0K25030 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE272A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM TV Wall Mount supports up to 70 inch VESA Displays, Low Profile Full Motion Universal T
| MPN | FPWARTB2 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 5PX2200IRT3UG2BS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 910-004909 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | INS-3AF-I-G |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPWTLTBAT |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7976A |
|---|---|
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X220AA |
|---|---|
| Available Stock | 339 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 106R03530 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05100BK06045 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C0Z50 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 884486456311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1786 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 854102006732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 7752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30152434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 412 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661352527 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805557331 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7702018966783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 2473 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237037 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5905669547185 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018497539 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400009926 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6219596152459 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































