Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24189-889-799 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21-52612-01R |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PX24IDHFP |
|---|---|
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K75230UK |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 450-18980 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-20048 |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TM8FFH004T0C129 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV211KUSB |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS553A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R04051 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC427XLC |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05095BK11045 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF532A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MZ-77E2T0B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST640P |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL128 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02231 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A8DA250 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | P01366-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9455A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5022496002219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 167 |
| Available Stock | 1793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1211 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513010064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 2229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060426150678 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 610 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 121 |
| Available Stock | 2297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50683352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 2877 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 79400204356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 678 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614227962859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 661157101745 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312410728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 15318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 5423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































