Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000300 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR1300MI |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02100BK11045 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
PHILIPS E-line 325E1C – LED monitor – curved – 32″ (31.5″ viewable) – 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz – VA –
| MPN | 325E1C/00 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SBP1500RMI |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8WX-00002 |
|---|---|
| Available Stock | 153 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G964W-WH |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-889-989 |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT1000T705SSD5 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CS-CAB-SHV-SS |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF283A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG3428 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 718037872148 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ET91000SM10 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ACFAN00154A |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF365A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 734646668002 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | USW-PRO-MAX-16-POE |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03516 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4960999664118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8809532221622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 797978262584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920211 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 758 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531324506 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630741713 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5025970022918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 162 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717044899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 563 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170453164 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4661 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 1210000800220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 895 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3350900000394 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1035 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531047795 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 499 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































