Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03648 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN630A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M-HDV/M.2 |
|---|---|
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF381A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TX201 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS32D701EAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03476 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Asrock RX9070 XT Steel Legend 16GB, PCIe5, 16GB DDR6, HDMI, 3 DP, 2970MHz Clock, RGB Lighting, White
| MPN | 90-GA5DZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN622AE |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8715946633183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | C13T08074011 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible SFP+ Module, 10GBASE-SR, 10GbE MMF Optic Transce
| MPN | MASFP10GBSR |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 75B20M0 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL134 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UNVR-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UXG-MAX |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Q5950A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-GE-T Compatible SFP Module, 1000BASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 10/100/1000 M
| MPN | SFPC1110 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ALEG-710-2TCS |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PSUPCACU90HSV4 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637195809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 328 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453341 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531609948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 271 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666336145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733866 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5037127022870 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 851557003354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246120 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 689 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131969686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 294 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637102555 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 234 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610587530 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426618 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 436 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453358 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 947 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |




























![Kerastase Premiere Bonding Advanced Repairing Shampoo for Damaged Hair with Pure Citric Acid 250ml [STEP 2- CLEANSE & REPAIR]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31OxUwnS4AL.jpg)






![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)































