Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2HAB65AC |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL097 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 26599-989-889 |
|---|---|
| Available Stock | 157 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST12000VE003 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00161A |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMBARDUOV |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBWLG0140HBK-EESN |
|---|---|
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FF3D532G6000HC30DC01 |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27599-999-999 |
|---|---|
| Available Stock | 810 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1I90-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RS1221RP+ |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-U3824DW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDBOOST4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913B00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-C-MOD1N-02 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3YR-00002 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 65UL3J-E |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650 GAMING X AX V2 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN630A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C3876A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426852074342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 250 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787999570 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930675839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50671304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531584696 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920280 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30147317 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 652 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661499666 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 2513 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044913 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 2175 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 831345008129 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































