Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF413X |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | B760M STEEL LEGEND WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5715063037041 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | LC3235XLC |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU5M Compatible 5m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10GbE S
| MPN | SFPCMM5M |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850I Lightning WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP115-WALL |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BX8071514700 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK64401 |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1210P |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 10m(30ft) HDMI 2.0 Cable, 4K 60Hz Active HDMI Cable, CL2 Rated for In Wall Installation
| MPN | HD2MM10MA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-FLEX-XG |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX5U6400C3216G-DCLANRSG |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Dell-P3225QE |
|---|---|
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6273B002 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512600K |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF333A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SATDOCKU3S |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL680A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-8800C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 7702018093823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 790 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018966783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 2473 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605667 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 766 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523640195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 94922021137 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 908 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 748616853299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197045277 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 4072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872837144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 609788902850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 681 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8007376047044 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 611 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011561 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 1249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309976790039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 103 |
| Available Stock | 434 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8700216597005 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908942217 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































