Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V63A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BIFROST240-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 95 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-004523 |
|---|---|
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ALEG-710-2TCS |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DKT30CHD |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850 LIVEMIXER WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J68A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 800262-125 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1210MP |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUAL2 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556C36BBEK2-32 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PRIVSCNMON27 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650M D3HP |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EP2-20048 |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SDCS3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1CT0-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K00A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03480 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR2300 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FFE001T0C129 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5000347096938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 5423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 80100005563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 590 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3401546259902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411047143186 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 709 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420337921 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 6757 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431605 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131763512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8436553164227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104104 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874125456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 157 |
| Available Stock | 603 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































