Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NTBSD5P56SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AG326UD |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CW-9060094-WW |
|---|---|
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RK619WALLO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VX3276-MHD-3 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001340 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J88A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM310-BK |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE250A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 731304340294 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Available Stock | 2 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | M0K02AE |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE65050019P1-GB2070D |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556S40IBK2-64 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761309632 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 5 |
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CC-9011286-WW |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE 453154-B21 Compatible SFP Module, 1000BASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 1GE Gigabit E
| MPN | 453154B21ST |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-GA5EZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT1000RMXLI-NC |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SV140A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 952-000019 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 298 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531453435 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908950977 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644885 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 1998 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875549493 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 2077 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303397364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700139 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 1880 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129877 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 7338 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223134892 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305120915 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 2857 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021044013332 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 3856 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































