Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50121667-001 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V65A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UD256GEX3L1-C |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OC300 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R04198 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0550C001 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CZ993A#BHC |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CW-9061016-WW |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S0720530 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5032037279246 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | JW055A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CQ27G4X |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN243BK |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7ZU81A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J95A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XH0N04098 |
|---|---|
| Available Stock | 145 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4025112095702 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 800262-125 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AGAMMIXS70B-2T-CS |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 195908302643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5030147441102 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371157597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571721525 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3337875549493 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 2077 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513010064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 2229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890791415271 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101134 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 96 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254553 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 253 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724517147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 209 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661680729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661332505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 954 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8057971180349 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5037127022870 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































