Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-LITE |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UDB-Pro-Sector |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED69A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9383A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B66TDAT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 328E1CA/00 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 5PXEBM48RT2UG2 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T33574011 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE Multimode Fiber MMF Opti
| MPN | EXSFP1GESXST |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VJB-300 |
|---|---|
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2768B017 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AUV128-512G-RBE |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BAT-SCN01A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP7769 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | QL700ZU1 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3020C002 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880003-025D |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 689076274166 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 1472G2D-2USB-5-R |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-MO1-1202 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 336 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513010064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 2229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181406201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672324 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 746608723940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 215 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223134892 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626376 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636919970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 277 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371150802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30137301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 2404 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6159084266940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 3042 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013676 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609520238 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 3126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































