Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC121VALBP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | OC200 |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE343A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF403X |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768285K |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27G2ZN3/BK |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ET91000SM20 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2010 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBL-MC33-USBCHG-01 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CC-9011286-WW |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APOLLOM-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880118-031 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 271E1SCA/00 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45-460-026 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B6514 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V86A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA279CV |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DVI2DP2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7MD72F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACB-ISP |
|---|---|
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773602048342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349668508587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609520238 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 3126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303997731 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3253581766859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954011 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 355 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400022130 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060426150678 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 615908426151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 54402720899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614228654722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657806 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 4152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302078684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30151857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 467 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524172732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 129 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































