Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A8DA350 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AP8853 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1E4-00002 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J66A |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 5093-299-2169 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A520I AC |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 939-001802 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T47A900 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF413A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPWFXBAT |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7976A |
|---|---|
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3213VAL |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800900 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2411A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN325M |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF240W1B |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-16-POE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM32GF5 |
|---|---|
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMSTS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST124HD202 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 361422095402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714146559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 2197 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235314 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583208006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 633911616338 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 5107 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 113 |
| Available Stock | 133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309979632152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097245 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 840103210681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420337921 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 6757 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600522862420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Kerastase Discipline, Smoothing Anti-Frizz Conditioner, For Unruly Hair, Fondant Fluidealiste, 200ml
| EAN | 3474636400201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 85805542689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225144092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809928131153 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568964 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513010064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 2229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































