Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03691 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N5050WF2OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B850 GAMING X WIFI6E |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT2200RMXLI |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ELP1600IEC |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH645A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR7711 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 02300GT11030 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT1000T705SSD3 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTDUO3CG3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R04646 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | BL135 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9050196-WW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | US1GC303APD |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00124A |
|---|---|
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT40-HB-UVB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-F-MO1-1201 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04399 |
|---|---|
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU2M Compatible 2m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10GbE S
| MPN | SFPCMM2M |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 867982-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614220954080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237105 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3086123644885 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 1998 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207917 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 198 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970107925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015514 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309976790039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 103 |
| Available Stock | 434 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 812256022381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246435 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 1480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920259 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 385 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 519313153728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 573 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787675368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 820 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 974 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2525 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































