Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW055A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE400X |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90DA00I0-B09020 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SV134A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SCRPRO27 |
|---|---|
| Available Stock | 937 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AGAMMIXS70B-512G-CS |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC985VALBP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK042 |
|---|---|
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X7002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ET90110ST2 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 730143316163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 1T02T80NL1 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000718BOX |
|---|---|
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 3-Port Multi Monitor Adapter, DisplayPort 1.2 MST Hub, Dual 4K 30Hz & 1x 1080p, Video S
| MPN | MSTDP123DP |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CP2K32G4DFRA32A |
|---|---|
| Available Stock | 133 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03683 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus ProArt LC 420 Liquid CPU Cooler, 3 Phase Motor, 3x Noctua NF-A14 Fans, illuminated Status Meter
| MPN | 90RC00N0-M0UAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WDS100T3B0A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004798 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | BX8071512600KF |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 7426973026541 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809634610881 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 3014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710103923961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 965 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8004395000395 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875545822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 746608723940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 215 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 4357 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145535 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50889860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 633 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96096529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 698798530566 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96099315 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170451177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 865 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |




























![[PKY] Pyunkang YUL Essence Toner for Deep Hydration, Highly Concentrated Essence Facial Toner, Only 7 Ingredients, Zero-Irritation, Korean Skincare, (3.4 Fl. Oz, 200ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41yok6cYqeL.jpg)



![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)


































