Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 195892018230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | BX8071512700F |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4999-823-309 |
|---|---|
| Available Stock | 493 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514700K |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J4858D |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU444A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45-509-224 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 4K USB C to HDMI, VGA & DVI Multi Port Video Display Adapter for Mac / Windows Laptop &
| MPN | CDPVGDVHDBP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco QSFP-H40G-CU3M Compatible 3m 40G QSFP+ to QSFP+ DAC Twinax, 40GbE QSFP+ Copper DA
| MPN | QSFPH40GCU3M |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00191A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S0929000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV162A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST12000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WIR6CMRGR |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV231DD2DUA |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN245M |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4999-823-369 |
|---|---|
| Available Stock | 1375 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-EPO1A-03 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS724TP-300EUS |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768225F |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 79400204424 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 346 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225257841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 2655 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 810135731027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672348 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222900399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 601 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634003237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 145 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875894265 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1891 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30137301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 2404 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585550 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854108752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 800897233976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661192857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































