Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T944240 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC1100VALBP |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000001350 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | QK733A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SNV3S/2000G |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MPO8LCPL1M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUAL2 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN3280 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARCHER T2U |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 730143314930 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | 4XD0K25030 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module 1000BASE-LH 1GbE Single Mode (SMF) Fiber SMF Opt
| MPN | SFPG1320C |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B860 Pro RS WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900KS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000001590 |
|---|---|
| Available Stock | 984 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-829-269 |
|---|---|
| Available Stock | 167 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B3P20A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ES-48-500W |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K79810WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AG326UD |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531579456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170453164 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638501491 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 266 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609520290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 5698 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038580069655 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026708 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 11933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225144092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 667554371750 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661520353 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531663384 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 817513018930 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 123 |
| Available Stock | 476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012616291746 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 3692 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 587 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874101009 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 122 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 430 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































