Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B550 EAGLE WIFI6 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR8425A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF362X |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9374A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP615-Wall |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-4400LUBFR-0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4368B002 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MP0350-BKEA01 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PZ15A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001591BOX |
|---|---|
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 195908302643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AP8706S-WW |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XG27WCS |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | ACFRE00161A |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDA51-HB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU2M Compatible 2m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10GbE S
| MPN | SFPCMM2M |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DD02G0-M29000 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT1500RMXLI-NC |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE65050019P1-GB2070D |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5025970022918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 162 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787675368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 820 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290360598338 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 4726 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614493 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523801794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874125456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 157 |
| Available Stock | 603 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636400195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 464 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 3480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 883205101617 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 3066 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522840114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847959417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30147317 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 652 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400001982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)






























