Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHV620S-4TU31-CBK |
|---|---|
| Available Stock | 129 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X231AA |
|---|---|
| Available Stock | 281 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST4300USB3GB |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WD102PURP |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VS221HD20 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMAR-980B-2TCS |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE312A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BT004UK |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02248 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47A100 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PX24IVHFPD |
|---|---|
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-010107 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C27G4ZXE |
|---|---|
| Available Stock | 107 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U6-MESH-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9450A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Netac NTBSD4P32SP-16 16GB DIMM System Memory, DDR4, 3200MHz, 1 x 16GB, 288 Pin, 1.35v, CL16-20-20-40
| MPN | NTBSD4P32SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK64401 |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000350 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-829-409 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-506115 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4001638501989 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 947 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 832291000175 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 4163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900902399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 2642 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634002117 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1732 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 609788902850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 681 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805150518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400009926 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862390 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 393 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600568122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































