Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1050667-047 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PX24IVHFPD |
|---|---|
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q1413B |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMX1500RMI2UNC |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | XU2293HSU-B7 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | RS232EXTC1GB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AX4U32008G16A-SBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MPEX1394B3 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL127 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED67A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 8806090545924 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | 4X30H56828 |
|---|---|
| Available Stock | 76 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK036 |
|---|---|
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF531A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KF436C17BB2AK2/16 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SKC600MS/1024G |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CP2K16G4DFRA32A |
|---|---|
| Available Stock | 148 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T850500 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BK024 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW054A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600522862550 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805220761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225257841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 2655 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30148109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181157110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010605402975 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798627842287 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2044 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714192334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 3160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7897042013227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 4307 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722002622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 157 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131969686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 294 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197026016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 172 |
| Available Stock | 1116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145436 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































