Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K06A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6575A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHV620S-1TU31-CWH |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991022902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | LS2208-SR20001R-UR |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 272S1AE/00 |
|---|---|
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 93XNY |
|---|---|
| Available Stock | 177 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D9P29A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT2200RMXLI |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514100F |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00G0-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004909 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T692100 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-0046 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2121A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27G4HA |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26699-999-999 |
|---|---|
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DA00L0-B09020 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1252C002 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6270B002 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661563329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634002995 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 298 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805151133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805757847 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1625 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773490394453 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 3054 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636968688 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 763109010379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600568122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74764711441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874032945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226771643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7315980025299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 3263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































