Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBYVG0020BRD-WESN |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SATDUP11 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512900K |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TAPMSDE512GIV30A102 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0958C008 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-NOR1C-04 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000300 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KG933G-WH |
|---|---|
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900K |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00M0-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | K52785WW |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | X870E AORUS PRO |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24189-989-799 |
|---|---|
| Available Stock | 427 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WD4005FFBX |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184923405 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CF283X |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 115R00138 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3DX-700040 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ES-24-250W |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KF432C16BBK2/16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600523614417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1211 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636977062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 845822001763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 516 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3350900000394 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1035 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805120900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 592 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254553 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 253 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875708289 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224525118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 113 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 4163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636919970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 277 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101745 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636961030 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 497 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900613516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 232 |
| Available Stock | 2646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































