Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6699-839-409 |
|---|---|
| Available Stock | 214 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C31DUAL4KDP |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K75230UK |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880191-076D |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1120A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KYBD-QW-VC-01 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | R3K01A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
APC Easy Basic Rack PDU EPDU1116B – Power distribution unit (rack-mountable) – AC 200/208/230 V – 36
| MPN | EPDU1116B |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR8429 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MZ-77E500B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S0721430 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 31030041400 |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT2200RMXLI |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL135 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP110-OUTDOOR |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3DX-700053 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4W7ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6576A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 01471-001 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST2000VX017 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015675 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 429 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 30150638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609062325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480530014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717044899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3014230021237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 6032 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303397166 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 993 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600542512794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96145722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522840114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531608729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 121 |
| Available Stock | 2297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809598451445 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5080 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































