Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH-9307011-EU |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HG9076W |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-CA-MESH-C-BKO-TG |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-MPP-1BCHGUK1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 242S1AE/00 |
|---|---|
| Available Stock | 107 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BX8071512900KF |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX4U36008G18I-DTBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHD710P-2TU31-CBL |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VG34VQL3A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF313A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF289X |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP6003A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1001023 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BIFROST240-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 66 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6270B002 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000475 |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90GC00W0-BGP000 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UVC-G5-PTZ-B |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS1000/1000G |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B860M PRO RS WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 812256022381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3661434005923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897020402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805105136 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226353122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1442 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875684095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 1549 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531453435 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809640735820 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524162511 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 506 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013782 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 3727 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 800897233976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30108264 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5022496002219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 167 |
| Available Stock | 1793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5015259007781 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129877 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 7338 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































