Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 33-310-060 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF564C32RSA-32 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T07U340 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN247Y |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3017C002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2DP14UCPB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBL-TC7X-USB1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT96BP |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BR900MI |
|---|---|
| Available Stock | 222 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KF436C16RB12K2/32 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01481 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KTH-PL426/32G |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21G2004TUK |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J81A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 105934-039 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02307 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WALLSTSI1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556C40BBAK4-128 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE271A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J77A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614220616780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 336 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011592 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636976096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131017752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 323 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600172961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8007376047044 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 611 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129877 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 7338 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305120915 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097771 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244041 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954035 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 262 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170453164 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































