Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47A900 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 6ZC65AE |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IE0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011251-WW |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1253C002 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT40-QBC-2 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4977766830270 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 12SB0004UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SLEG-860-1000GCS |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WD8005FFBX |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-U3425WE |
|---|---|
| Available Stock | 226 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ134A |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T47AD00 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SRT2200RMXLI |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP LINK TP-LINK (TL-MR6500V) 300Mbps N300 4G LTE Telephony WiFi Router, VoLTE/CSFB/VoIP, SIM Card Sl
| MPN | TL-MR6500V |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB541A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184718841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 5399-829-369 |
|---|---|
| Available Stock | 803 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RZ01-04650100-R3M1 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 24189-989-899 |
|---|---|
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614225851469 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426973026541 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6219596152459 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 609788902850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 681 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1211 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717163673065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 1722 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714649562 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805545932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 666 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805220761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104104 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600172961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401546259902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |





























![[PKY] Pyunkang YUL Essence Toner for Deep Hydration, Highly Concentrated Essence Facial Toner, Only 7 Ingredients, Zero-Irritation, Korean Skincare, (3.4 Fl. Oz, 200ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41yok6cYqeL.jpg)





































