Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS2000/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03XF-BKEA20 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CH96401CA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS500G4B0E-00CNZ0 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K03A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Q5950A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8806092968448 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | 90MB1CT0-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMPIVOTB |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC427XLBK |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2HAB65AC |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV565DUTPU |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX4U36008G18I-DTBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ASU630SS-480GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UDM-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90YV0N12-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 498 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1AWS |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646653305 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | B760 PRO RS/D4 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE271A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661527086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 458 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371150802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1345 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637068370 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 717 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805149994 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 427 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74764711441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 245 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018467419 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 624 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 298 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 4130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149397 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600523527854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523796854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900822536 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 5511 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012209042441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 2015 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |

































































