Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PBE480GS25SSDR |
|---|---|
| Available Stock | 530 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-PA8033P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF281X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01420 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B550 EAGLE WIFI6 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VC500WCRZU1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ134A |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ES-48-500W |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4S32008G22-SGN |
|---|---|
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE65050019P1-GB2070D |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS24D360GAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF331A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV221HUC4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-SB521A |
|---|---|
| Available Stock | 392 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM8071505094017 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-4400LPBGB-0 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDT40-8T00-EM25 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS740DTJ1 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T789340 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV06N2-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 85805120900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 592 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417765 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 8420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875894265 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1891 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812256022381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032274147312 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874101009 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 122 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531663384 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610627090 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610654362 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875904513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 274 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531531867 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1945 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098595 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614226326195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7350121256354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1570 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































