Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 19U64AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AR7711 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CM32F44K |
|---|---|
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP LINK TP-LINK (TL-MR6500V) 300Mbps N300 4G LTE Telephony WiFi Router, VoLTE/CSFB/VoIP, SIM Card Sl
| MPN | TL-MR6500V |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST1030USBM |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B5L36A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE313A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FF3D532G6000HC30DC01 |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF283A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P2V69A |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS06407 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 998S9ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800262-127 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ADDON NETWORKS AddOn Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver – SFP+ transceiver module – 10 Gig
| MPN | SFP-10G-SR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP 212X – High Yield – cyan – original – LaserJet – toner cartridge (W2121X) – for Color LaserJet En
| MPN | W2121X |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 0B47483 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 33-406-085 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V9P4T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LI2208-SR7U2100SGW |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9G1X5ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614227902237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 719346191814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 175 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809576261110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 1667 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000207007425 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6348 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531320140 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 554 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 96 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637142360 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 421 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636930418 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 261 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 361422095402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8714789740027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 206 |
| Available Stock | 612 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287232 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2898 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886307 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































