Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE81-1T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST3300G3UA |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | J9281D |
|---|---|
| Available Stock | 84 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850 GAMING WIFI6 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004067 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TK-5440M |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS1008G |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW053A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Kingston DTMC3G2/64GB 128GB DataTraveler Micro USB Flash Drive, USB 3.2, Metal Casing, Up to 200MB/s
| MPN | DTMC3G2/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG2428P |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X20M26260 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6693-833-309 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG3428 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG2452LP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | K58351WW |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SKC3000S/512G |
|---|---|
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF219A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TRIFROST360-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus PRIME Z890M-PLUS WIFI, Intel Z890, 1851, Micro ATX, 4 DDR5, HDMI, DP, Wi-Fi 7, 2.5G LAN, 3x M.2
| MPN | 90MB1J80-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25G4SRE |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 719346094665 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1239 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096608 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531608729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658547092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181157127 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110203 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 113 |
| Available Stock | 133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400903925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 344 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221691 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 806 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30147317 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 652 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85715004178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 1322 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809486681244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 965 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425234 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3866 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714979133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 80100005563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 590 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |











































![[PKY] Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream Instantly Soothes Sensitive Skin, Hyaluronic Acid & Ceramide for Hydration, Vegan, Korean Skincare (3.4 Fl. Oz, 50ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/09/411nBlAstGL.jpg)























