Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880344-025 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5714708000105 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 63 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 6211B008 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP7769 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM HPE JD119B Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Trans
| MPN | JD119BST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ993A#BHC |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF226XD |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Synology HAT5300 – Hard drive – 12 TB – internal – 3.5″ – SATA 6Gb/s – 7200 rpm – buffer: 256 MB – f
| MPN | HAT5300-12T |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D8J09A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TED48G3200C2201 |
|---|---|
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF214A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 220516-100 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C31CD54012CD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25G42E |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF650 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG-286 |
|---|---|
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1AWS |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF244A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BX80701G6405 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 93XNY |
|---|---|
| Available Stock | 177 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309979632152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672348 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655024 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 777 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018467419 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 624 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4027800406609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1892 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426852074342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 250 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032947868629 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85715004178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 1322 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157100861 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636403912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875708289 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305120915 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531584696 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































