Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FPK002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 731304221586 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 26599-889-999 |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMBARDUO |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 60F2H00 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T653200 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00027A |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | QW2520-BKK11S |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-C-MES3A-07 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VA1650 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST5000LM000 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03518 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-008684 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG08B0-MO0B00 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q5952A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR2300 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6693-839-409 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW054A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S0929000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M19-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 615908432138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798525604826 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032947868629 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131392378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748792 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 58354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733866 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974211 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216301800 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637058975 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920273 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661499666 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 2513 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522743 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































