Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN247Y |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-PA9020P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WDS250G3B0B |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STND-GS00UNC-04 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000575 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300BK13145 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF301A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG-TC52AX-EXOLOL-01 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000515 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN624AE |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HG9086W |
|---|---|
| Available Stock | 118 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6627B |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800033-348 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MB16ACE |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H6Y89AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 322 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF280A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG06G0-MO3110 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SM22BU31C3R |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9390A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UNVR-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614222595526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110326 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007184 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875684095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 1549 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563350 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 331 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5060216560168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661553412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 6168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585550 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666580050 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96145739 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1214 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637004620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627625 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661323428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 780 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661332505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 954 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661192857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































