Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX5U5600C4616G-DTLABBK |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ133A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650 STEEL LEGEND WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255XD |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH648A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ALEG-710-256GCS |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CPE710 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-C-POS1M-01 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SAC-MPP-1BCHGEU1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MP500 KIT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9151A-ST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-PRO-WALL |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMSTS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1952GSR-2USB-5-R |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN635A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M-HDV/M.2+ D5 |
|---|---|
| Available Stock | 251 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CPUWALLMNT |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HD2VGAE2 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S210057 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 797978262584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717644598849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 158 |
| Available Stock | 618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 2296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800268 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 713228330636 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4023103180734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661498430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301711834 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 1163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885488237366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107454412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 11970 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3253581766859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077710 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3380810378825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600530082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170453164 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805071387 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 5992 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































