Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9383A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M D3HP |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS116LP-100EUS |
|---|---|
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2HAB50AC |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C7976A |
|---|---|
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1210-28MP |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NLUSB3-ETHGHUB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B39W5AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBA-U42-S07PAR |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8300-119 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1E7D6UT |
|---|---|
| Available Stock | 1744 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WIRC5ECMR |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M D3HP DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG2210P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P1083320-037C |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1037974-069 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C11CJ67427 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDCS3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MXP93ZM/A |
|---|---|
| Available Stock | 928 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4099-419-279 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30158078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226322982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 972 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131017752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 323 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714996963 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055331074409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216421980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018401383 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962903 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 542 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189355 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1305 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015279 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4022167700858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974228 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805254476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 934 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































