Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Z790 PRO RS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9453A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE J8177C Compatible SFP Module, 1000BASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 1GE Gigabit Ether
| MPN | J8177CST |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM MSA Uncoded Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Tran
| MPN | SFP1000LXST |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V11H982040 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | P2V63A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9735A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK1EU3P2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800033-348 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G964W-WH |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1016 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5093-299-2169 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1LC0-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2413A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WIR6CMRBL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM8071505094018 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24B3HA2 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CG97401 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CPE710 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C31CH76102 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 610452457057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579470 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7391899837161 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 441 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626772 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600520457826 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 17801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 778714170950 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609028505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 7871 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349666010518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 1724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110371 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8712561483094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 174 |
| Available Stock | 6702 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































