Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3201A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184289365 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 106R04052 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTDUO3CG3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-P3424WEB |
|---|---|
| Available Stock | 374 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT4000BX500SSD1 |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0MD3-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF359A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KM7321WGY-INT |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FPWFXBAT |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL123 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5060408461426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 173 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
STARTECH.COM USB C to HDMI 2.0 Adapter with Power Delivery, 4K 60Hz USB Type-C to HDMI Display/Monit
| MPN | CDP2HDUCP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03628 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMPIVOTE2 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-899-999 |
|---|---|
| Available Stock | 411 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF541X |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0453C002 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMWALLDS |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000457BOX |
|---|---|
| Available Stock | 253 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5010934002754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8700216365833 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74764711441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486225672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7391899837161 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 441 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875904513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 274 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5060216560168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4042809000702 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 93 |
| Available Stock | 3740 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8004395000395 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































