Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B11B237401BY |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P2V86A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01124 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JL487A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4897098682081 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | 30GS009QUK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 784-BBBI |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CW-9060093-WW |
|---|---|
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3014C002 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST6000VX009 |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN321M |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE342A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3007200-T |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2420TWIN |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG2008P |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Op
| MPN | GLCLHSMDST |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OC200 |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9281D |
|---|---|
| Available Stock | 84 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NS-5AC |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03632 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637102555 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 234 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 404 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875849302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 667554371750 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425234 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3866 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7350121256354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1570 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4020829011922 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614479 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 248 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 30122727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850278004381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 3637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032274147312 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7702018093823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 790 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































