Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2797HSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AC4176-1975 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T653200 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS9908-SR4U2100AZW |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | R3K01A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | BVX1600LI |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6569C |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB30CM4AB |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 71B2HY0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J66A |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B860M AORUS ELITE WIFI6E ICE |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25089-989-899 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7977A |
|---|---|
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-16-POE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VS221HD4KA |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | Dell-U4323QE |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T08074011 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-P2425E |
|---|---|
| Available Stock | 101 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RBC43 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V9S2T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 328785030303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226771643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 887961623543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 997 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 9005800352299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 151 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 430 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717163673065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 1722 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7702018489831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 5737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 4130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 361422095402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513018930 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 123 |
| Available Stock | 476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































