Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2DVIMM2MB |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6575A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N3050WF2OCV2-6GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SSD7CS900-1TB-RB |
|---|---|
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UNVR-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V166-K |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184923405 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AC4176-1975 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE017A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-PA7027P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2AAEXT5M |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVSCNMON21 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761312533 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | CE312A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T693500 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1001173 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90YV0M80-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB19X0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AP5821 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531579463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 982 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628455 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 472 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661401089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032274147312 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Bed Head by TIGI – Back It Up Texturising Hair Cream – For Shape and Texture – Hair Styling – 125 ml
| EAN | 615908431612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524172732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 129 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 492 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700139 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 1880 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 781549594457 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3253581766859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 138 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3382 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































