Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001591BOX |
|---|---|
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646669276 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 49M2C8900L/00 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5093-299-2169 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-4400LUBFR-0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ISAS88882 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VA220-H |
|---|---|
| Available Stock | 232 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MCM110SC2GB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | UDB-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6211B008 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03639 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04393 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USW-FLEX-MINI-UK |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P2V64A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800132-202 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AGAMMIXS70B-4T-CS |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US2GA30 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J99A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ISAS88881 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 980-000912 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661288345 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3153 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 94922021137 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717644598849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 158 |
| Available Stock | 618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000325047198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 1509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5031413919486 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 188 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862437 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 113 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885488237366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4661 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3574661563336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 714 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 797978262584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666336145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 2724626572885 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 492 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809598452053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634001578 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 649 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5901761967869 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































