Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000T500SSD5 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TAPMSDE256GIV30A102 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596100 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF283A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 05KFW |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, DisplayPort 1.2 MST Hub, Dual 4K 30Hz or 1080p, USB Bus P
| MPN | MSTDP122DP |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBWLG0120HBK-EESN |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU158A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AGAMMIXS70B-1T-CS |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01420 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B11B237401BY |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 981-000818 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DR421CL |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121UTPEP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T789340 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26699-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C2XCE |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MIC-06 WH |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF333A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC427XLC |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636920266 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 148 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 311 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805529642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3199 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1522 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661497785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 974 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 860003058473 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598774 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 920 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344518481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 1635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312411039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 4476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































