Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M-HDV/M.2+ D5 |
|---|---|
| Available Stock | 251 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP7769 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF294A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PCIUSB3S4 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EDA61K-SH-DC |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP8760 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PX24IVHFPD |
|---|---|
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-U2724DE |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9283D |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 628X9ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255X |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T05G64010 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU025A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8WX-00002 |
|---|---|
| Available Stock | 153 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T591100 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V86A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB2322F |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1ID0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 97 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2797QSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600522862420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8712561483094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 174 |
| Available Stock | 6702 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3014230021237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 6032 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661401089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222900399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 601 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486456281 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1470 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7610313303557 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131017752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 323 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010123730215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724526385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































