Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8300-119 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE272A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000597 |
|---|---|
| Available Stock | 1044 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S041390 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255XD |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC421XLVAL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS553A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T603300 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650M AORUS ELITE AX ICE |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE273A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AX4U32008G16A-DTBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMC1500IC |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U27B3A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00I0-B19000 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN241M |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000991 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0651C003 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CRD-MC33-4SC4BC-01 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03N0-BMUA10 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF560C36BBE2A-32 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563350 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 331 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616305401021 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021044013332 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 3856 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724517147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 209 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010123730215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5410091740399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 4092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531867 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1945 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691943 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796971920 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 428 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011561 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 1249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7908615060897 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616302748754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 397 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































